Grote evenementafbeelding: Frank & Nick Reunie

Frank & Nick Reunie

Haarlemse feestvierders uit de jaren 90 opgelet!
vr 6 nov 2026
Stage 1
Deuren: 21:00
Start: 21:00
End: 03:00

Gezelligste feest van Haarlem!” “Hier had ik eerder heen moeten gaan!” “Zoveel oude bekenden gezien en ook nieuwe mensen leren kennen!” Dit zijn enkele uitspraken na de vorige edities. De hele avond de lekkerste 90s in een dikke show met DJ FlexyFrank, de foto wand, surprise act, en een photobooth bij de bovenbar waar je je foto’s geprint meeneemt. Dit jaar wordt de avond geheel in MTV, TMF en The Box stijl geopend met een DJ die de lekkerste 90s clips op het scherm tovert!

Dan wat achtergrond informatie over dit jaarlijkse festijn. Veel Haarlemse dertigers en veertigers beleefden hun eerste nachtelijke avonturen op de beruchte Frank & Nick feesten in het aloude Stadscafé vanaf 1996 tot 2000. Sinds 18 jaar verzamelen deze feestbeesten zich iedere eerste vrijdag van november voor een avond vol ouderwetse gezelligheid, herinneringen, muziek uit hun jeugd en vele vrienden en leeftijdsgenoten! Dit 25plus feest is ideaal voor iedereen die van een 90s feest houdt met alleen maar leeftijdsgenoten. Dit jaar wordt het 30 (!) jarig jubileum groots gevierd: 1996 – 2026!

Frank en Nick: “Wij hadden nooit kunnen dromen dat we 30 jaar na ons eindexamenfeest nog jaarlijks zo’n groot feest zouden geven, waar al onze vrienden en bekenden allemaal bijeen komen! Dat onze maandelijkse avonden van toen zo’n begrip zouden worden in Haarlem hadden we niet gedacht toen we een eenmalig eindexamen feestje gaven. We doen dan ook bij deze een oproep naar al die mensen die er in de jaren 1996-2000 bij waren in het Stadscafé, de Tetterodehal, Patronaat, Stalker en de Sound om vrijdag 7 november onze jeugd opnieuw te mogen beleven én bij te kunnen praten! Als je in de stemming wilt komen, bekijk de beelden uit 1998.

Het was muzikaal een mooie tijd want hokjes bestonden nog niet: platen van Anouk, 2Pac, de Vengaboys, Guus Meeuwis, DJ Jean en Paul Elstak gingen hand in hand. Hakken, slijpen, housen en meebrullen all night long! Organisator DJ FlexyFrank draait al deze 90s klappers, de vergeten pareltjes én guilty pleasures. De voorgaande edities waren uitverkocht dus dat belooft wat. Bij zijn is meemaken!


Kom je langs?

Lees meer over beschikbaarheid, bereikbaarheid en meer bij 'Bezoekersinfo'

Bezoekersinfo   →