Tijdmachine

Datum Evenement  
03
jan
TRIPLE THREAT
03
jan
REGGAE MOVEMENT PRESENTS: MR MONTEGO + EQUAL
03
jan
REGGAE MOVEMENT PRESENTS: MR MONTEGO + EQUAL
04
jan
WOLFGANG MAIWALD TRIO. THE JARS
05
jan
Patro University
06
jan
CAFÉ SESSIES INHOLLAND CONSERVATORIUM
08
jan
HAARLEMSE POPSCENE: THE LEGS + BLAUWE MAANDAG + KLINGELER & VAN ROSSUM
09
jan
ROB KLERKX, SVEN STERK (REVELLER)
09
jan
ROB ACDA AWARD 2014-2015 - VOORRONDE 3
10
jan
SJAKO!, THE BLACK VEINS
16
jan
IRRATIONAL LIBRARY PRESENTS: STÖMA, GIJS BORSTLAP, RUTGER VAN DER TAS E.A.
16
jan
TWIN ATLANTIC (UK) + THE MORNING HOUR
16
jan
JAN JAAP VAN DER WAL
17
jan
VANDENBERG'S MOONKINGS
17
jan
VANDENBERG'S MOONKINGS
17
jan
VANDENBERG'S MOONKINGS, THE ROAD HOME
17
jan
MATTHEW CAWS (NADA SURF | USA) + THE WORLD OF DUST
17
jan
DANCE PUNK DANCE! DJ HAMMERMAN & MC CELESTINI
18
jan
MONOMYTH
18
jan
DJ SNOOPADELIC LIVE (SNOOP DOGG DJ SET)
21
jan
MYLES SANKO + SHERRY DYANNE
22
jan
SUE THE NIGHT (ALBUM-PRESENTATIE MOSAIC) + MIDAS
22
jan
GEERTRUIDA PRESENTS: SPOILERS (UK) + THE HOMESICK
23
jan
WITHIN THE RUINS (USA) + I DECLARE WAR (USA) + AVERSIONS CROWN (AUS)
23
jan
BAND ON STAGE SUPPORT TOUR: PAVLOV + LIGHTWIRES + MUNKS
24
jan
THE PHANTOM FOUR
24
jan
THE PHANTOM FOUR
24
jan
80s VERANTWOORD
25
jan
ALEX HIGHTON (UK)
28
jan
Luke Winslow-King (USA) + Belle Of Louisville
28
jan
Andy Burrows (UK) + Sam Duckworth (UK)
29
jan
NONSTOP
29
jan
NONSTOP
30
jan
New Cool Collective
30
jan
DECOY
30
jan
Decoy: Sunship (UK) + Denoir (CZ) + Steve Boomselecter + Beaudamian + Mr. Blonde
30
jan
Minor Operation Bookings: Toxic Shock + Hammered + The Filthy Ewoks
31
jan
Vibrant
31
jan
Burnside XI (FR) + Michael Jackson (UK) + Tony Clifton
31
jan
MINOR OPERATION BOOKINGS: MICHAEL JACKSON + DE STEKKERS
31
jan
90s NOW!
31
jan
90s NOW!
31
jan
Singlefeestje
31
jan
Amparo Sánchez (SPA)
01
feb
Dreaming of Kate: A phenomenal Kate Bush-tribute
01
feb
HJC Festival: Jazzcrash + Bigband Burnbrigade + Fred Leeflang 70 jaar
02
feb
Patro University
03
feb
Café sessies Inholland Conservatorium
05
feb
Haarlemse Popscene: Sway+ Zat + Zoltan Hantos (a.k.a. MoodEdge)
05
feb
NONSTOP
06
feb
Rob Acda Award 2014 - 2015 - Voorronde 4
06
feb
Onderstroom: Gregor Tresher (DE) + Darko Esser + Kaap
06
feb
Mantra Machine + Gigatron 2000
07
feb
VEGAN DINNER CLUB 7 feb Patronaat
07
feb
Vegan Dinner Club: Jamaicaanse Wereldkeuken
07
feb
Rocking Rollerdisco
07
feb
REGGAE MOVEMENT PRESENTS: MARLEY TRIBUTE - DARRYL & CRUSTY LOCKS + INCIENTCY MAU + TJERK & LIQUID SUNSHINE
07
feb
Reggae Movement presents: Marley Tribute + Darryl & Crusty Locks + Incientcy Mau + Tjerk & Liquid Sunshine
11
feb
Diana Jones (USA) + Daniel Meade (UK)
12
feb
Patro Doc: Lake Superior
13
feb
Luke Sital-Singh (UK) + Casper Adrien
13
feb
IRRATIONAL LIBRARY PRESENTS: Godworst + Oliva Newton John Ravolta + Magieke Jansen + Richard Raaphorst + Johnny Bumfucka + DJ Duo Mstery Meat and Chunky Dark Gravy
14
feb
Ghost Brigade (FIN) + Agrimonia (SWE) + Talbot (EST)
14
feb
Pannenkoekers presenteert: Sumera + Sarah-Jane + Bixby
14
feb
What's Your Guilty Pleasure?
14
feb
Vunzige Deuntjes 'Happy Valentine'
17
feb
Café sessies Inholland Conservatorium
19
feb
Simian Ghost (ZWE)
20
feb
Glossy Jesus + Silent War
20
feb
We Were Promised Jetpacks (SCO) + The Vagary
20
feb
Down The Sidestream DJ Hammerman & MC Celestini
21
feb
Toundra (SPA) + Dresden/Leningrad
21
feb
Superstijl
21
feb
Tropicale Bassline: Cookachoo + Zanillya +THEprinceOFbeatz + RBBP + Kuddedieren + Patchwork
23
feb
Smack Neon
24
feb
The Pignose Willy's
26
feb
Bo Saris + Jared & The Innovated Souls
26
feb
Haarlemse Popscene: Cobra66 + The Metics + Goldenwolf
27
feb
Spektrum XL: Pendulum (DJ set & Verse | AUS) + Kove (UK) + Phase (BE)
27
feb
Mirrors for Psychic Warfare (Scott Kelly & Sanford Parker) + Two From The Eye (Sanford Parker)
28
feb
M.O.B. presents De Sp Aties + De Stekkers + Discotank & The Magic Onetakes
28
feb
Zer00's Heroes
28
feb
M.V.D.Z.
28
feb
Memphis Maniacs
01
mrt
DJ- Cursus
01
mrt
Gerard Velthuijs Trio + Koning en Schmitz + Yvonne Weijers & De HJC-Huisband
05
mrt
Krill (USA) + Chord und Discord
06
mrt
25+ Party
06
mrt
Du. Croock + Worried Man
06
mrt
Major Artist Department invites Johnny Black + Charley Prince
07
mrt
Fatima + Motha Eartha + Samirah & Miryel
08
mrt
BRUUT! + Satisfaction Injection
09
mrt
Murs (USA) + Tragic from Philly Moves (USA) + Opium
10
mrt
Café sessies Inholland Conservatorium
11
mrt
Awna Teixeira (CAN)
11
mrt
Patronaat presenteert in Philharmonie Haarlem: The Mavericks (USA)
12
mrt
Patronaat peresenteert in Philharmonie Haarlem: Art Garfunkel (USA)
12
mrt
Patro Doc: The Pignose Willy's
13
mrt
Moonspell (POR) + Septicflesh (GR) + Spartan
13
mrt
The Irrational Library presents: Einfach Kurtz + The Grandpa Death Expierence e.a.
13
mrt
The Irrational Library presents: Einfach Kurt + The Grandpa Death Expierence e.a.
13
mrt
Haarlemse Lente Afterparty: Vlucht Naar Vlaanderen
14
mrt
80's Verantwoord
14
mrt
My Blue Van + Little Lights
14
mrt
HOUSE OF FUNK - JAY-EL
14
mrt
HOUSE OF FUNK - JAY-EL
14
mrt
HOUSE OF FUNK - JAY-EL
16
mrt
Cut2theBone, The Syrens, The Love Me Or Die
19
mrt
Sunday Sun + Lucas Hamming
19
mrt
Sylosis (UK) + Wovenwar (USA)
19
mrt
Glamour Of The Kill (UK) + Call The Riot
19
mrt
araabMUZIK (usa) + Kypski live + Paper Diamond (usa) + Ganzevour
19
mrt
araabMUZIK + Kypski live
20
mrt
Rob Acda Award 2014-2015 Finale
20
mrt
The Black Marble Selection
20
mrt
Retro Dansgarantie
20
mrt
Decoy: Mumdance (UK)
20
mrt
Retro Dansgarantie
21
mrt
Roy Santiago
21
mrt
Contech: Yorick Ludolph & Arie van R.
24
mrt
Café sessies Inholland Conservatorium
25
mrt
Ensiferum (FIN) + Insomnium + Omnium Gatherum
25
mrt
Dead Meadow (USA) + The Legs
26
mrt
Sven Hammond + Bells Of Youth
26
mrt
Geertruida presents: Taos Humm (UK)+ Factotum (UK) + TV Wonder
27
mrt
PollyAnna
28
mrt
Vibrant: Tinlicker
28
mrt
Trentemøller DJ-SET (DK)
28
mrt
The Afterveins + Field Of Stee
29
mrt
Tristan (albumrelease) + AINA
29
mrt
Hart op de Tong: Farris
31
mrt
Rhino's Revenge (Showcase | UK) + The Pheromones + The Charge (UK | D)
02
apr
Haarlemse Popscene: De Heren van Haarlem + Sitting on a Duck
02
apr
Ganglion (JPN) + Lesoir + Sway
03
apr
400% Rock 'n Roll: Party Party Boom Boom + Haarlem Grave Robbers + Barber Shop Rockets + Outl3d + The Pignose Willy's DJ Team
03
apr
Mother's Finest (USA)
03
apr
The Irrational Library presents: Corners (USA) + Frietboer + Patrick Branningan + Jacco de Jager e.a.
04
apr
Reggae Movement presents: DejaVu + Kenny Weed & Free Mind Empire + DJ'S Crucial Warrior Sound + Jeff Nimmen
04
apr
Onderstroom: Dominik Eulberg (DE) + Gabriel Ananda (DE) + Ici Sans Merci
04
apr
SINGLEFEESTJE
04
apr
SINGLEFEESTJE
05
apr
Amatorski (B) + Sväva
05
apr
Honningbarna (NOR) + The Capaces (SPA) + Weekend Love
05
apr
Patronaat & Vunzige Deuntjes presenteren NELLY live in concert
07
apr
Bewilder + Support
08
apr
Boris McCutcheon (USA)
09
apr
Patro Doc: TRYoud
10
apr
The Bronze Medal (UK) + All Shall Be Well
10
apr
Spektrum XL: Netsky (DJ Set & SCRIPT MC | BE) + Dimension (UK) + Fre4knc (B)+ Diego Torres (BE)
11
apr
Audio Adam + Eleonor Coco
11
apr
Heavy Uit Haarlem: 3rd Machine (10 year birthday bash) + For I Am King + Disquiet
11
apr
Vunzige Deuntjes: The Flexican & Sef
11
apr
What's Your Guilty Pleasure?
14
apr
Ryley Walker (USA), Max Meser
16
apr
Splendid + Son Mieux
16
apr
Carolien Borgers + Lieuwe
17
apr
KLIKO FEST
17
apr
Kliko Fest
18
apr
Steye & The Bizonkid
18
apr
DJ Hammerman & MC Celestini presents Summercountdown: 65 Days till Summer!
18
apr
90s NOW!
18
apr
Jack and the Weatherman (EP Release)
22
apr
Gemma Ray
23
apr
Sir James + Blue June + Seb Black (CAN | band)
23
apr
Matt Andersen (CAN) + Seb Black (CAN)
24
apr
Grieved (SWE) + Hesperian
24
apr
40UP
24
apr
Infrarood: Lil' Kleine
24
apr
Vibrant: Luna Ludmila High House Blanko Sink
25
apr
Dave Clarke Invites Ben Sims (UK) DJ Bone (USA) Lag (RS) Dexter Mr. Jones Jeff Rushin Estroe
25
apr
Vorst In De Grond-Fest: Citizens Patrol + Karel Anker & De Joden + Gewoon Fucking Raggen + Open Wounds + We Are The Doctors + Recovery + Black Water + Paranoid State + The Guilt (swe)
26
apr
Kingsnight After with Hernan Cattaneo
26
apr
SPIJKERBLUES
26
apr
Hart op de Tong: Ntjam Rosie
26
apr
Dutch Air Guitar Championship Voorronde
26
apr
Hart op de Tong: Ntjam Rosie
27
apr
Koningsdag live op de Nieuwe Groenmarkt: o.a. Jungle By Night + BADE + Olivier Weiter
29
apr
Godsized (UK) + Blood Diamond + Phil's Neighbours
30
apr
Haarlemse Popscene: Riverbank Revelations + Walther
01
Mei
Obliterations (USA)
01
Mei
Charl Delemarre + Liselot van Oosterom
01
Mei
Major Artist Department invites Douwes + High House + DJ Navcore
02
Mei
Zer00sHeroes
02
Mei
Reggae Movement presents: Bagjuice + Dubvocalizamusic + Out of Many Soundsystem
07
Mei
Fischer-Z (Solo | UK)
08
Mei
The Irrational Library presents: Darla Sinners + Fata 'el Moustache' Morgana + John Schoorl (poet) e.a.
08
Mei
The Irrational Library presents: Darla Sinners + Fata 'el Moustache' Morgana + John Schoorl (poet) e.a.
08
Mei
Sophie Hunger (SWI)
09
Mei
2Famous (SUR | NL) + Support
09
Mei
Edit The Moment
09
Mei
Vunzige Deuntjes: Raynor Bruges
10
Mei
Michael de Jong
10
Mei
Adrian Crowley (IRL) + House Of Cosy Cushions
13
Mei
Jad Fair & Norman Blake (USA)
13
Mei
Sylosis (UK) + Wovenwar (USA)
14
Mei
Michael Prins, Liselot van Oosterom
14
Mei
Zrni (CZ) + Support
15
Mei
The Gories aftershow hosted by M.O.B.: Low Point Drains + The Pignose Willy's
15
Mei
Smack: Johnny 500 + LouLou + Attek + Crayflaxx + Guyliano
15
Mei
The Gories + Shake Before Us + The Lee Van Cleef's Lost Finger
15
Mei
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra (UK)
16
Mei
Gotcha! + OPIE + Sam The Man
16
Mei
Hathors (ZWI) + Captain Slow
16
Mei
Causes + PHOS
16
Mei
Bubblegum Dance Party
17
Mei
Agent Side Grinder (SWE) + Treasure of Grundo + Hunter Complex
19
Mei
Torche (USA) + Brutus (B) + Snowburner
20
Mei
Say Yes Dog (LUX) + Baptist
21
Mei
3FM Serious Talent On Tour: Rondé + Emil Landman + Orange Skyline
21
Mei
Steak Number Eight (B) + Mannheim
22
Mei
REINDIER + Support
22
Mei
Junkstars (SWE)
23
Mei
Reverend Shine Snake Oil Co. (USA | DK) + Cheerful Fruitflies
23
Mei
Rocking Rollerdisco
23
Mei
Vibrant: Levi Verspeek + Blanko + High House + Sink
23
Mei
80's Verantwoord
23
Mei
80s VERANTWOORD
23
Mei
Hans Dulfer
24
Mei
Ugly Duckling (USA) + BlabberMouf
26
Mei
Harde Pappies: Robb Bank$ (usa) + Dusty + Bummy Boys + Mo Bluntz (usa)
28
Mei
Chris Daniels & the Kings (USA) + special guest: Jan Rijbroek Band
28
Mei
The Garden (USA)
29
Mei
Angelo Boltini + Iow Maio
30
Mei
Edit Festival
30
Mei
20 jaar Rob Acda Award!
31
Mei
Big Band Buitenlandse Zaken
02
jun
PIEN BREEUWSMA
04
jun
Yellowcard (USA) + Zebrahead (USA)
05
jun
Handsome Poets + Me & Mr. Jansen
05
jun
25+ Party
06
jun
Reggae Movement presents: Edjacation + DJ Empress Messenjah
07
jun
James Vincent McMorrow (IER | Openluchttheater Caprera)
07
jun
Danava (USA) + Death Alley + Richie Dagger
09
jun
Conservatorium Haarlem: 3e jaars bands met special guest Ntjam Rosie
13
jun
Vunzige Deuntjes: Kris Kross Amsterdam
16
jun
Code Orange (USA) + 18 Miles + Deathtrap
17
jun
The Counting Crows (USA) + The Last Internationale (USA)
17
jun
Gaucho
19
jun
Sylvan (D), Kristoffer Gildenlöw
20
jun
Patronaat en Houtfestival presenteren: Harlem Shuffle Festival o.a. AFTERPARTEES + Bombay + Sevdaliza + The Indien e.a.
20
jun
Mega Shuffle Power Fest
21
jun
High On Fire (USA) + Wiegedood
23
jun
Every Time I Die (USA) + The Royal + Meet The Storm
24
jun
Patronaat presents: The Cat Empire (AUS) on the beach at Woodstock69
25
jun
Haarlemse Popscene: Mantra + DuCrook & Lennon
26
jun
John Parish (UK | Screenplay: The Film Music of John Parish)
26
jun
John Parish (UK | Screenplay: The Film Music of John Parish)
26
jun
Kid Creole and the Coconuts (USA)
27
jun
SMACK 'Houseparty'
30
jun
Woods (USA), Smutfish
03
jul
Société
06
jul
Larry Graham & Graham Central Station featuring Candy Dulfer
08
jul
Chef'Special + The Indien
09
jul
Chef'Special + The Indien
11
jul
Vunzige Deuntjes invites Triple ThreaT
14
jul
Iron Reagan (USA) + ... + Angstgegner
15
jul
Xavier Rudd & The United Nations (AUS) + Chadwick Stokes (USA) + Jack and the Weatherman
19
jul
Heavy Trash (USA) + Bloodshot Bill (CAN)
24
jul
Patronaat presenteert Jett Rebel in Openluchttheater Bloemendaal op 24 juli 2015
24
jul
Patronaat presenteert in Openluchttheater Bloemendaal: Jett Rebel + Amber Gomaa
30
jul
UB40 (UK | Ali, Astro, Mikey) + DJ Rowstone
31
jul
Patronaat presenteert in Openluchttheater Bloemendaal: Selah Sue (B) + Hydrogen Sea
07
aug
Haarlem Ordinair
08
aug
The Waterboys (UK| IRL) + Freddie Stevenson (UK | USA)
08
aug
Vunzige Deuntjes invites DABUTES
09
aug
Katzenjammer (NOR)
11
aug
Patronaat presenteert in de Waalse Kerk: Peter Broderick (USA) + PWRHAUS (USA)
15
aug
90'S NOW
18
aug
Wand (USA), The Womb
22
aug
Flash: Cajor Kings Of The Moon Sandros Crayflaxx
25
aug
Gojira (FRA) + Distillator
26
aug
Patronaat presenteert in Openluchttheater Bloemendaal: Blaudzun + Adna (SWE)
28
aug
The Rumjacks + SubRockers
31
aug
MOB: The Hex Dispensers (USA) + Fake O's
01
sep
Toni Sprokk
03
sep
Echo & The Bunnymen (UK)
04
sep
Irrational Library
05
sep
Making Waves Festival: Rangleklods Weval Tinlicker CUT_ Applescal Polynation Say Yes Dog David Douglas The Yukon Club Vetpot
05
sep
Reggae Café - Flavour Coalition,Dj's: Sista Souljah, Crusty Locks,
05
sep
Making Waves Afterparty: Applescal + Olaf Stuut + Baptist + The Yukon Night Club
10
sep
3FM Serious Talent On Tour: Bade + Emil Landman + Orange Skyline
11
sep
Société
12
sep
80's Verantwoord
12
sep
Haarlem Cultuur Festival: Geertruida presents Spirit Valley + Hound
12
sep
Vunzige Deuntjes
12
sep
The Godfathers (UK), Zat
13
sep
Koremlint
16
sep
The King Khan & BBQ Show + The Sensational Second Cousins
17
sep
As Elephants Are (UK) + Close Up
18
sep
Jaimi Faulkner (AUS)
19
sep
Haerlemsche Helden Festival 2015
19
sep
Zer00's Heroes
22
sep
Heisenberg Compensators
22
sep
Heisenberg Compensators
22
sep
DJ CURSUS
22
sep
DJ CURSUS
24
sep
The Maureens + Moon Moon Moon
24
sep
Jack and the Weatherman (benefiet show) + Raoul Bakker + Jeanne Rouwendaal
25
sep
Richard Thompson (UK), Strawboy (IRL)
25
sep
Spektrum XL '10 Yrs': Cyantific + Bensley + Mob Tactics + Low5 + Sektor & Subsequent
25
sep
The Wooden Sky (CAN)
25
sep
Punkrock Ruined My Life-Fest: The Kids (B) The Anomalys Boycot Yawp OD Kids The Black Needles (BRA) Hang Youth The Babyshakers
26
sep
The Slackers + Boss Capone + Giant Tiger Hooch
26
sep
The Bevis Frond (UK) + Earth MK II
26
sep
Onderstroom: DJ Sneak (USA)
26
sep
What's Your Guilty Pleasure?
26
sep
Vibrant
27
sep
Fu Manchu - 25th Anniversary Tour
30
sep
Saun & Starr (USA) + The Gospel Sessions
01
okt
Mister and Mississippi + SEA+AIR (D)
01
okt
Patro Doc: The Cosmic Carnival
01
okt
Patro Doc: The Cosmic Carnival
02
okt
Yorick van Norden (album release show) + The Syrens
02
okt
Infrarood (uitverkocht!)
02
okt
Felix Jaehn (D) + The Him + Attek + Robby East
02
okt
Irrational Library presents: + Bernard Hering + Albert John Lenowicz + Lisa Weeda + Zep + Voortuin
03
okt
Patronaat presenteert in de Waalse Kerk: Broeder Dieleman & Baby Dee (USA)
03
okt
Revert 95 - The Big Rock Out
04
okt
The Brew (UK) + The Legs
08
okt
Big One - The European Pink Floyd Show
09
okt
Kenny B + Gerson Main
09
okt
Vetiver (USA) + AlascA
10
okt
Vunzige Deuntjes: REVO Hato Raynor sojuju Weslo Don de Baron
10
okt
Popronde Haarlem 2015
10
okt
Valient Thorr (USA) + Black-Bone + Child (AUS)
14
okt
Attila (USA) + Chunk! No, Captain Chunk (FR) + Shoot The Girl First (USA/FR)
15
okt
a balladeer
16
okt
B-Brave
16
okt
James Leg (USA) + Beach Coma
16
okt
Take me to Church: Novastar (B) + Sue The Night + Bertolf
17
okt
Singlefeestje
17
okt
Take me to Church: Gabriel Rios (B) + Gotcha! + The Gospel Sessions
17
okt
90's NOW
19
okt
SMACK
21
okt
Patronaat presenteert in de Doopsgezinde Kerk: Sam Baker & Carrie Elkin (USA)
22
okt
Janne Schra + Dusty Stray
23
okt
Red Cup Party
23
okt
MY BABY
23
okt
Pokey LaFarge (USA) + Jake La Botz (USA)
23
okt
Scram C Baby + The Check 1-2
24
okt
The Van Jets (B) + Sunday Kids
24
okt
40UP
25
okt
Eilen Jewell (USA) + Miss Tess (USA)
27
okt
Geertruida x Subbacultcha present: Grooms (USA) + Torii
29
okt
De Jeugd Van Tegenwoordig + Donnie
29
okt
Patronaat Pesenteert: Calvin Johnson (USA) in the Irrational Library Shop
29
okt
Patronaat Pesenteert: Calvin Johnson (USA) in the Irrational Library Shop
29
okt
Patronaat Pesenteert: Calvin Johnson (USA) in the Irrational Library Shop
29
okt
Calvin Johnson (USA, locatie: The Irrational Library Shop)
30
okt
Girls Guns and Glory (USA) + The Cannonball Johnsons
30
okt
RETURN: Dana + Pavo + Daniele Mondello (ITA) + Jimmy The Sound (ITA)
30
okt
Jarrod Lawson (USA) + Lorrèn
31
okt
Halloween
01
nov
Derroll Adams Live in Haarlem 1977 CD release ft. Joost Belinfante + Jaap van Beusekom + Matthieu Brandt + Berry Selles
03
nov
Conservatorium Inholland Haarlem presents: Music From The 90's
04
nov
Satellite Stories (FIN) + The Brahms
04
nov
Ryan Leslie (USA)
04
nov
Ryan Leslie (USA)
04
nov
Ryan Leslie (USA)
05
nov
Annihilator (CAN), Harlott (AUS), Archer (USA)
05
nov
Douglas Firs (B), Joost Dobbe
05
nov
TaxiWars (B) + Go March (B)
06
nov
Frank & Nick Reünie #7
07
nov
ZER00'S HEROES
07
nov
BOOMING! Mitchell Kelly Yung Felix Raynor Bruges Dabutes Tjalle Mennega
07
nov
Dirk Scheele
07
nov
Dope Boy Fresh Tour: Broederliefde + $BMG + D-Double
07
nov
Douwe Bob + Max Meser & Band
08
nov
Rome Fortune + FilosofischeStilte
09
nov
Patronaat presenteert: An Intimate Evening with Sharon Robinson (USA) in Philharmonie Haarlem
12
nov
Impericon Never Say Die! Tour 2015: The Amity Affliction + Defeater + Being As An Ocean + Cruel Hand + Fit For A King + Burning Down Alaska
12
nov
Isbells (B) + Black Oak
12
nov
Messer Chups (RUS) + The Phantom Four + DJ Zombierella
13
nov
The Cool Quest
13
nov
The Cool Quest + DJ DNS & Maximus Prime: Decks & Drums
13
nov
Mind Rays (B) + The Glücks (B)
13
nov
Société
14
nov
Marq Marquiz & 4Ward
14
nov
Patronaat presenteert De Kift: ''Wee Mij'' in de Doopsgezinde kerk Haarlem
14
nov
Vunzige Deuntjes
14
nov
Hitkrant presents Bars And Melody (UK)
19
nov
Wreckless Eric (UK)
19
nov
Maceo Parker (USA) + Steffen Morrison
19
nov
Harde Pappies: Father (USA) + SMIB + Yung Internet
20
nov
Mister and Mississippi (vervangende datum)
21
nov
Alamo Race Track + Roald van Oosten
21
nov
80's Verantwoord
21
nov
Superstijl - 10 jaar
21
nov
Irrational Library: Curtis Eller's American Circus + Geoff Berner
22
nov
Kledinghal 3e editie
22
nov
Kledinghal 3e editie
26
nov
Vrij Spel
26
nov
De Dijk
27
nov
Spektrum XL invites Blackout: Black Sun Empire + State of Mind + Rido + Pythius + Sektor & Subsequent
27
nov
Afterpartees + Bed Rugs (B)
28
nov
Sticky Fingers (AUS) + Bootleg Rascal (AUS)
28
nov
What's Your Guilty Pleasure?
28
nov
M.O.B: The Blues Junkies + No Nothings (UK) + ...And The Gods Made Coffee
28
nov
Infrarood: 'Gestrand'
29
nov
The Slow Show (UK) + Case Mayfield
29
nov
Markus Mann (USA)
02
dec
The Computers (UK) + Palio SuperSpeed Donkey
03
dec
Spartan (release show) + The Monolith Deathcult + X-Tinxion
03
dec
Patro Doc: Talkshow editie met Joshua Baumgarten en 'The Poetry of Modern Urban Hope'
04
dec
De Sluwe Vos presents Kontra Live + Catz 'n Dogz + Beesmunt Soundystem + Illesnoise + MVDL
04
dec
Rob Acda Award 2015-2016 - Voorronde 2
05
dec
90's NOW
06
dec
Sue The Night + The Yukon Club
07
dec
MOJO & 3voor12 present: Balthazar (B) + Soviet Grass (B)
10
dec
Andy Frasco (USA) + La Garçon
11
dec
Mantar (D) + Implore (D) + IZAH
11
dec
Steen + De Likt
12
dec
I Love TopPop
12
dec
Grote Prijs van Nederland - Halve Finale
12
dec
Reggae Café: Roots Rising + Crucial Warrior Sound & Sista Souljah
12
dec
Vunzige Deuntjes
12
dec
Vunzige Deuntjes
13
dec
Amatorski (B) + Sväva
13
dec
NPO Radio 6 Soul & Jazz presents: Gare du Nord + Angelo Boltini
17
dec
Guantanamo Baywatch (USA)
18
dec
Simian Mobile Disco (UK | DJ Set) + Tsepo + Disko Matique
18
dec
Brutal Obscenity Fest: Brutal Obscenity + Silenxce + Rise Above, + Once I Cry
18
dec
Ronnie Flex ft. special guest Lil'Kleine + SFB
19
dec
Pat Smith + HAEVN + Playground Zer0
19
dec
Red Cup Party
19
dec
Geertruida Presents: Santa Fé + Jagd + Abdomen
20
dec
John Coffey + Black Peaks (UK)
20
dec
Free Arts Lab (EP-presentatie) + C-Jay
22
dec
Liptease Kerstshow
23
dec
Hannes Kuiper
24
dec
The Irrational Library's Christmas Crapshoot 2015 with: The Legs + Field of Steel + Mantra + Tender Chunks in Gravy
26
dec
Zer00's Heroes
26
dec
Vibrant X-Mas After
31
dec
Patronaatje Tot Het Gaatje: oa Vunzige Deuntjes + Société + What's Your Guilty Pleasure?