Grote evenementafbeelding: The Veils (solo) + Rasha Nahas • Nieuwe Kerk

Extra informatie
• Vanaf 3 dagen voor de show ontvangen kaartkopers een uitgebreide mail met alle relevante bezoekersinformatie, inclusief het tijdschema.
• Patronaat accepteert alleen betalingen met pin. Bekijk hier alle betaalopties.
• Voor meer informatie over veilige aan- en doorverkoop van je tickets, locker verhuur, de bereikbaarheid en toegankelijkheid van Patronaat, klik hier.

The Veils (solo) + Rasha Nahas • Nieuwe Kerk

Southern gothic rock maar dan uit Nieuw-Zeeland
zo 10 dec 2023
Nieuwe Kerk
€ 25,50
Deuren: 19:30
Start: 20:00
Vorig evenement

Het is zeven jaar geleden dat het laatste album van The Veils verscheen, maar nu is Finn Andrews terug met een dubbelalbum. ‘…And Out Of The Void Came Love’ is het resultaat van een roerige periode vol gebroken botten, isolatie en nieuw leven. In december komt de zanger solo zijn nieuwe nummers laten horen in de Nieuwe Kerk in Haarlem.

Finn Andrews begon met The Veils toen hij zestien jaar oud was. De band heeft inmiddels 6 albums uitgebracht, de zanger zelf bracht nog een soloalbum uit in 2019. Ze staan bekend om hun geweldige live reputatie en muziek van The Veils is gebruikt in films van regisseurs als Tim Burton en David Lynch. Nu komt Finn Andrews naar ons land voor solo-optredens en doet hij daarbij ook onze stad aan.


Bezoek de website

Extra informatie
• Vanaf 3 dagen voor de show ontvangen kaartkopers een uitgebreide mail met alle relevante bezoekersinformatie, inclusief het tijdschema.
• Patronaat accepteert alleen betalingen met pin. Bekijk hier alle betaalopties.
• Voor meer informatie over veilige aan- en doorverkoop van je tickets, locker verhuur, de bereikbaarheid en toegankelijkheid van Patronaat, klik hier.

Afbeelding voor support act: Rasha Nahas

Support

Rasha Nahas

De Palestijnse zangeres, componist en instrumentalist Rasha Nasha heeft een unieke kijk op het schrijven van nummers, het vertellen van verhalen en haar manier van optreden. Ze maakt grensverleggende muziek waarin ze haar kwetsbaarheid durft te tonen. Afgelopen jaar verscheen haar dubbelalbum ‘Amrat’ waarop ze voor het eerst ook de Arabische taal gebruikt. Het is een sentimenteel werk geworden vol nostalgie en verlangen waarvan ze ongetwijfeld ook in Haarlem iets van laat horen.

Kom in de stemming!

Wist je dat...

… de band afkomstig is uit Groot-Brittannië en Nieuw-Zeeland? In het laatste land woont Finn Andrews tegenwoordig.
… de band ook live het nummer ‘AXOLOTL’ speelt in de revival van de serie Twin Peaks?
… The Veils geïnspireerd zijn door Dan Auerback, David Bowie en Nick Cave?

Onze favoriete tracks

Kom je langs?

Lees meer over beschikbaarheid, bereikbaarheid en meer bij 'Bezoekersinfo'

Bezoekersinfo   →