Rob Acda Award – Voorronde 2
De tweede voorronde van de Day editie van de Rob Acda Award 2023! Welke kandidaten nemen het tegen elkaar op en wie gaat er vandoor met jurywinst of de publieksprijs? Kom kijken om de acts aan te moedigen, of om gewoon een geweldige indruk te krijgen van al het talent uit de regio!
De Rob Acda Award is een professionele muzikale competitie voor veelbelovende muzikanten uit Haarlem en omstreken. Door deel te nemen aan de competitie krijgen muzikanten de kans om hun muzikale carrière een boost te geven: zij doen podiumervaring op, ontvangen tips en feedback van professionals en gaan potentieel naar huis met een rijk gevuld prijzenpakket met onder andere het kunnen opnemen van een eigen single en een optreden op Bevrijdingspop.
Deze avond zullen bands optreden die meedoen aan de Rob Acda Award Day editie: de veelbelovende bands, vindingrijke popmuzikanten, the next big thing op de muziekfestivals, upcoming heavy acts, must-see singer-songwriters, en toekomstige festival-headliners het podium nemen.
De acts van voorronde 2:
– Daisy Bellis
– Culi.
– DINA
– L’Asset
Programma:
19:30 – deuren open
20:00 – aanvang eerste act
23:00 – jury-uitslag
De Rob Acda Award wordt mede mogelijk gemaakt door Gemeente Haarlem, Prins Bernard Cultuurfonds, Het Haarlemsche Muziekfonds, Showrent, Sounds Haarlem en Alphenaar Muziekhandel.
Line-up

Daisy Bellis

Culi.

DINA

L’asset
L’Asset deinst niet terug voor grote pop-anthems en hoewel 80’s invloeden hier en daar doorschitteren, is haar muziek tijdloos. Rijke, sprankelende synths, groovende baslijnen, extravagant maar intiem, denk glitters en kleuren gecombineerd met een krachtige performance, altijd strevend naar een goede song, aangekleed in eigenzinnigheid.
Inspiratiebronnen zijn David Bowie, Florence + The Machine, Sigrid, Kate Bush en AURORA.