
Oedipus x Patronaat presenteren MASH
Tijdens deze heuse vrijmibo-XXL presenteert Patronaat het eerste eigen biertje, genaamd MASH. Een bier gebrouwen in samenwerking met Oedipus en ontstaan uit een wederzijdse liefde voor muziek én bier.
Een presentatie compleet gemaakt met een line-up waar je dorstig van wordt, waaronder Little Miss Freedman, Timothy F, GUYY, Dorpsstraat 3 én Rengo Star, proosten we op het allerlekkerst uit ons assortiment: MASH! ?
MASH, vernoemd naar het klassieke punkfenomeen ‘moshen’, smaakt als de klassieke Belgische blond, maar dan volgens een heel moderne interpretatie; fris, licht en vol citrussmaken met een romige afdronk. Gecombineerd met de unieke labels op de blikken is het een bier geworden dat staat voor de eigenzinnigheid waar we bij Patronaat trots op zijn. Kom proosten!
Bezoek de website

Support
GUYY

Support
Dorpsstraat 3


Support
Ringo Estar
