Grote evenementafbeelding: Made in Purple – 55 Years of Made in Japan

Extra informatie
• Drie dagen voor het evenementen ontvangen kaartkopers een mail met alle relevante bezoekersinformatie, inclusief het tijdschema.
• Heb je vragen of wil je je alvast goed voorbereiden op je bezoek?
Check hier onze FAQ!

Made in Purple – 55 Years of Made in Japan

Terug naar 1972: ‘Made in Japan’ volledig live
za 6 mrt 2027
Stage 2
€ 25,00
Deuren: 19:30
Start: 20:30

‘Made in Japan’ geldt als een van de bekendste en meest succesvolle livealbums aller tijden. Deep Purple nam de iconische plaat in 1972 op tijdens drie uitverkochte shows in Osaka en Tokyo, met de legendarische bezetting van Ian Gillan, Roger Glover, Jon Lord, Ritchie Blackmore en Ian Paice. Nummers als Highway Star, Child in Time, Smoke on the Water, The Mule, Strange Kind of Woman, Lazy en Space Truckin’ groeiden uit tot absolute hardrockklassiekers. Made in Purple brengt dit legendarische album terug naar het podium en speelt ‘Made in Japan’ integraal, inclusief de herkenbare solo’s en arrangementen op zaterdag 6 maart.

De band bestaat uit ervaren live- en sessiemuzikanten, verbonden aan de conservatoria van Gent en Brussel, en een flamboyante frontman die eerder de rol van Jezus vertolkte in de musical Jesus Christ Superstar. Verwacht 90 minuten pure seventies hardrock, nostalgie en muzikaal vuurwerk – alsof je terugstapt in 1972.


Bezoek de website

Extra informatie
• Drie dagen voor het evenementen ontvangen kaartkopers een mail met alle relevante bezoekersinformatie, inclusief het tijdschema.
• Heb je vragen of wil je je alvast goed voorbereiden op je bezoek?
Check hier onze FAQ!

Kom in de stemming!

Kom je langs?

Lees meer over beschikbaarheid, bereikbaarheid en meer bij 'Bezoekersinfo'

Bezoekersinfo   →