Grote evenementafbeelding: Love Letter + HEAVYHEX + Dad Magic

Extra informatie
• Vanaf 3 dagen voor de show ontvangen kaartkopers een uitgebreide mail met alle relevante bezoekersinformatie, inclusief het tijdschema.
• Patronaat accepteert alleen betalingen met pin. Bekijk hier alle betaalopties.
• Voor meer informatie over veilige aan- en doorverkoop van je tickets, locker verhuur, de bereikbaarheid en toegankelijkheid van Patronaat, klik hier.

Love Letter + HEAVYHEX + Dad Magic

Een nieuw project met leden van Defeater en Verse
vr 21 feb 2025
Stage 3
€ 17,00
Deuren: 19:00
Start: 19:00
Vorig evenement

De nieuwe band Love Letter, met leden van Defeater en Verse, trekt ongetwijfeld de aandacht van fans van hardcore, post-hardcore, screamo en daarbuiten. Het debuutalbum van de band, Everyone Wants Something Beautiful, wekt al veel belangstelling, en de eerste single, “Misanthropic Holiday or Vacation”, geeft een voorproefje van wat komen gaat. Het nummer is zowel een waarschuwing als een aanklacht en gaat over hoe we in de moderne wereld omgaan met de menselijke conditie. Op vrijdag 21 februari staan ze samen met Heavyhex en Dad Magic in Stage 3 in Patronaat!

De oorsprong van Love Letter gaat terug naar nieuwjaarsdag 2017, toen gitarist Jay Maas (Defeater) contact opnam met zanger Quinn Murphy (Verse) met het idee om een nieuw project te starten. De twee waren al lange tijd vrienden, en het idee om samen muziek te maken voelde altijd als een kwestie van tijd. Maas heeft daarnaast talloze platen geproduceerd voor andere bands bij Getaway Recordings in Massachusetts, waaronder Bane, Counterparts en Title Fight. Na jaren achter de schermen te hebben gewerkt, staat hij nu weer zelf op de voorgrond.


Bezoek de website

Extra informatie
• Vanaf 3 dagen voor de show ontvangen kaartkopers een uitgebreide mail met alle relevante bezoekersinformatie, inclusief het tijdschema.
• Patronaat accepteert alleen betalingen met pin. Bekijk hier alle betaalopties.
• Voor meer informatie over veilige aan- en doorverkoop van je tickets, locker verhuur, de bereikbaarheid en toegankelijkheid van Patronaat, klik hier.

Afbeelding voor support act: Heavyhex

Support

Heavyhex

De post-hardcore band, HEAVYHEX, uit Long Island is nog vrij nieuw, maar heeft al snel naam gemaakt door hun vermogen om pure emotie in hun muziek te stoppen. Geïnspireerd door bands zoals Mindset, Have Heart, en Title Fight, hebben ze een eigen sound ontwikkeld die een sterke mix biedt van harde, energieke gitaren en melodie, ondersteund door teksten die echt binnenkomen. Hun muziek raakt zowel de liefhebbers van harde muziek als diegenen die op zoek zijn naar een emotionele laag in de sound.
Afbeelding voor support act: Dad Magic

Support

Dad Magic

Een post-hardcore band uit Gent, Dad Magic, combineert hun post-hardcore sound met subtiele dansbare invloeden, wat voor een energieke sfeer zorgt. De band wisselt tussen toegankelijke melodieën en rauwe zang, wat hun optredens altijd boeiend maakt.
Soms oprecht, soms brutaal, maar altijd eerlijk.

Kom in de stemming!

Wist je dat...

Jay Maas stond met Defeater al eerder in Patronaat tijdens de Never Say Die Tour in 2015!

Onze favoriete tracks

Kom je langs?

Lees meer over beschikbaarheid, bereikbaarheid en meer bij 'Bezoekersinfo'

Bezoekersinfo   →