Extra informatie
• Vanaf 3 dagen voor de show ontvangen kaartkopers een uitgebreide mail met alle relevante bezoekersinformatie, inclusief het tijdschema.
• Patronaat accepteert alleen betalingen met pin. Bekijk hier alle betaalopties.
• Voor meer informatie over veilige aan- en doorverkoop van je tickets, locker verhuur, de bereikbaarheid en toegankelijkheid van Patronaat, klik hier.
Don’t Stop Talking About Palestine
Don’t Stop Talking About Palestine is een avond in het teken van Palestina, met inspirerende sprekers, muziek en kunst. Patronaat en Oxfam Novib brengen mensen samen die zich betrokken voelen bij het onderwerp, maar ook iedereen die meer wil leren, luisteren en vragen wil stellen en op dinsdag 3 februari doen we het met zijn allen.
De insteek van deze avond is helder: blijf praten over Palestina. Terwijl de aandacht in nieuws en sociale media vaak verschuift, blijft de situatie in Gaza uiterst ernstig en is ook de situatie op de Westelijke Jordaanoever zorgwekkend. Meer dan een miljoen Palestijnen zijn ontheemd, Gaza is grotendeels verwoest en de humanitaire noden blijven onverminderd hoog. Juist daarom is het belangrijk om aandacht te blijven vragen voor de mensen die dit raakt, voor wederopbouw en voor gerechtigheid.
Vanuit Patronaat vinden wij het belangrijk om onze stem te laten horen en ruimte te bieden aan dit gesprek. We streven naar een wereld waarin iedereen vrij is en die vrijheid ontstaat niet door weg te kijken. Het is belangrijk om aandacht en betrokkenheid vast te houden en stil te staan bij de vraag hoe een toekomst van vrede en gelijkwaardigheid voor iedereen eruit kan zien.
Programma
Tijdens deze avond verkennen we vanuit verschillende invalshoeken hoe we betrokken kunnen blijven bij de situatie in Palestina. Door middel van muziek en gesprekken delen sprekers hun perspectieven op de huidige realiteit, de humanitaire impact en de rol die kunst, muziek en maatschappelijke organisaties kunnen spelen in het vergroten van bewustwording en verbinding.
De avond wordt gehost door documentaire- en radiomaker Nawa Sira van Sluijs (Omroep Zwart), die verschillende verhalen en stemmen samenbrengt. Het volledige programma wordt binnenkort bekendgemaakt.
Muziek & Cultuur
Naast het inhoudelijke programma is er ruimte voor muziek en culturele bijdragen die de avond verdiepen en verbinden.
Voor deze editie zijn we trots dat Wende en Lakshmi onderdeel zijn van het muzikale programma. Wende staat bekend om haar intense, gelaagde performances waarin kwetsbaarheid en maatschappelijke betrokkenheid samenkomen. Lakshmi brengt met haar genre-overstijgende sound en activistische stem muziek die confronteert, verbindt en uitnodigt tot reflectie.
Er is spoken word van Lev Avitan en energieke dans met Dabke Night, begeleid door dj MaHerrie.
Tickets & Donaties
De tickets voor dit evenement zijn beschikbaar volgens het Pay What You Want-principe. Een basis ticket kost 7,50 per ticket. Dit gebruiken we om de (service)kosten van de avond te dekken. Alles daarboven gaat rechtstreeks als donatie naar Oxfam Novib en wordt ingezet voor humanitaire hulp aan mensen in Palestina, in samenwerking met lokale partnerorganisaties.
Don’t Stop Talking About Palestine is een initiatief van Melkweg Amsterdam en Oxfam Novib en kent inmiddels meerdere edities bij poppodia door het hele land.
Bezoek de website
Extra informatie
• Vanaf 3 dagen voor de show ontvangen kaartkopers een uitgebreide mail met alle relevante bezoekersinformatie, inclusief het tijdschema.
• Patronaat accepteert alleen betalingen met pin. Bekijk hier alle betaalopties.
• Voor meer informatie over veilige aan- en doorverkoop van je tickets, locker verhuur, de bereikbaarheid en toegankelijkheid van Patronaat, klik hier.
Support
Wende
pop, elektronica, jazz en klassiek, en combineert deze stijlen in grensverleggende albums en
voorstellingen. Haar prijzenkast weerspiegelt deze diversiteit: ze won een Edison Award in
bijna elke categorie en werd als actrice genomineerd voor een Gouden Kalf. Daarmee is ze al
jaren een vaste waarde in zowel de Nederlandse pop- als theaterwereld
Support
Wasim Arslan